הכרזה

כיווץ
אין עדיין הכרזות.

זה היום השלישי שאני לא יכולה לצפות באף סדרה

כיווץ
X

• סינון
  • שעה
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• זה היום השלישי שאני לא יכולה לצפות באף סדרה

הבנתי שסיימתם את עבודות התחזוקה ואין בעיות צפייה,
    אבל אצלי מופיעה כל הזמן ההודעה הזאת :
    "שגיאה!

שרת הצפיה אינו זמין. יתכן ששגיאה זו נגרמה עקב עומסים חריגים על שרת הצפייה או בעית תקשורת בין מחשבך לשרת הצפייה."
    בדקתי והשרתים לא עמוסים בכלל.
    אם כן מה הסיבה לשגיאה ?
    תודה מראש

תפני לפורום תמיכה טכנית

הערה

[QUOTE=ליאת23;n135491]הבנתי שסיימתם את עבודות התחזוקה ואין בעיות צפייה,
      אבל אצלי מופיעה כל הזמן ההודעה הזאת :
      "שגיאה!

שרת הצפיה אינו זמין. יתכן ששגיאה זו נגרמה עקב עומסים חריגים על שרת הצפייה או בעית תקשורת בין מחשבך לשרת הצפייה."
      בדקתי והשרתים לא עמוסים בכלל.
      אם כן מה הסיבה לשגיאה ?
      תודה מרא

גם אצלי, היום הרביעי ברציפות, אי אפשר להיכנס לשום פרק, שלא לדבר על להוריד....

הערה

תפני לפורום תמיכה טכנית

הערה

מה הקטע שאתה מפנה את כל אלה עם אותה בעיה לפורום תמיכה טכנית בטוח כל האנשים שמתלוננים על הבעיה הזאת אין להם מנוי לאתר (צופים בחינם) מכיוון שכל שרתי הצפייה החינמיים 100% תפוסה זה נותן שגיאה אין פה שום בעיה אינדיבידואלית הבעיה האמתית שאתם לא מנויים לאתר משמע יהיה לכם ממש קשה לצפות בסדרות בגלל ששרתי הצפייה החינמיים 100% תפוסה

הערה

פורסם במקור על ידי flee878 צפיה בהודעה
            מה הקטע שאתה מפנה את כל אלה עם אותה בעיה לפורום תמיכה טכנית בטוח כל האנשים שמתלוננים על הבעיה הזאת אין להם מנוי לאתר (צופים בחינם) מכיוון שכל שרתי הצפייה החינמיים 100% תפוסה זה נותן שגיאה אין פה שום בעיה אינדיבידואלית הבעיה האמתית שאתם לא מנויים לאתר משמע יהיה לכם ממש קשה לצפות בסדרות בגלל ששרתי הצפייה החינמיים 100% תפוסה
            תקראי מה שכתבה הגולשת מעלייך ואני מצטט " בדקתי והשרתים לא עמוסים כלל"

הערה

פורסם במקור על ידי roi12 צפיה בהודעה

תקראי מה שכתבה הגולשת מעלייך ואני מצטט " בדקתי והשרתים לא עמוסים כלל"
              חרטה מה לא עמוסים אין לי מושג איפה היא מסתכלת אבל כבר למעלה מחודש שבחיים לא ראיתי את השרתים מתחת ל 100% הכי טוב פשוט לשאול אם יש לה מנוי אחרת חבל לשלוח אותם לפורום תמיכה טכנית מכיוון שזה שאם לא מנויים זה 99% הבעיה זה שהיא אומרת השרתים לא עמוסים היא מדברת ברבים ולאא ניראה לי שהיא התכוונה לשרת יחיד של המוניים ומה שהיא אומרת לא הגיוני בכלל אז עדיף לשאול אן יש לה מנוי ובזה לסגור עניין

הערה

פורסם במקור על ידי flee878 צפיה בהודעה

חרטה מה לא עמוסים אין לי מושג איפה היא מסתכלת אבל כבר למעלה מחודש שבחיים לא ראיתי את השרתים מתחת ל 100% הכי טוב פשוט לשאול אם יש לה מנוי אחרת חבל לשלוח אותם לפורום תמיכה טכנית מכיוון שזה שאם לא מנויים זה 99% הבעיה זה שהיא אומרת השרתים לא עמוסים היא מדברת ברבים ולאא ניראה לי שהיא התכוונה לשרת יחיד של המוניים ומה שהיא אומרת לא הגיוני בכלל אז עדיף לשאול אן יש לה מנוי ובזה לסגור עניין
                אף אחד לא סוגר שום עניין במידה וזה כלום בתמיכה הטכנית יגידו לה.

הערה

פורסם במקור על ידי The Spiderman צפיה בהודעה

אף אחד לא סוגר שום עניין במידה וזה כלום בתמיכה הטכנית יגידו לה.
                  אני מבין שלא שמעתם על יעילות? בשביל מה להעמיס על התמיכה טכנית בעיות סרק כמו למשל: "אני מקבל שגיאה של שרתי הצפייה עמוסים" והבנאדם בכלל לא מנוי, חבל על הזמן של שני הצדדים בעיה כזאת אפשר לדלל ולא לשלוח סתם לפורום תמיכה טכנית, על ידי שאלה פשוטה כמו אם אתה מנוי או לא, על ידי זה חסכת הרבה זמן לשני הצדדים זה כל מה שאני אומר, במידה והוא כן מנוי אז אפשר להפנות אותו
                  נערך לאחרונה על ידי flee878; לפני 4 ימים.

הערה

מבצע...
                  X