הכרזה

כיווץ
אין עדיין הכרזות.

זה נדרש לגבי הסדרה "אמא מביכה"

כיווץ
נושא זה נעול.
X
X

• סינון
  • שעה
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• זה נדרש לגבי הסדרה "אמא מביכה"

טוב אני מצטער על כמות הפעמים אבל את הסדרה "אמא מביכה" אין באתר סדרות ולדעתי זה חייב להיות באתר וזה סגור שזה לא נמצא באתר אז אם תוכחו לטפל בזה אני חושב שזה סדרה של מאות אלפי צפיות ובאמת שזה מוזר שאין את זה באתר!
    שבת שלום ומבורך!

https://www.sdarot.pm/watch/4510-%D7...on/1/episode/1

הערה

פורסם במקור על ידי דאור981 צפיה בהודעה
      טוב אני מצטער על כמות הפעמים אבל את הסדרה "אמא מביכה" אין באתר סדרות ולדעתי זה חייב להיות באתר וזה סגור שזה לא נמצא באתר אז אם תוכחו לטפל בזה אני חושב שזה סדרה של מאות אלפי צפיות ובאמת שזה מוזר שאין את זה באתר!
      שבת שלום ומבורך!
      תגיד מה הבעיה שלך? נתנו לך כבר פה קישור לסדרהhttps://www.sforum.tv/forum/%D7%91%D...A0%D7%A0%D7%94 אז למה אתה שוב פותח על זה בקשה בפעם הרביעית?

הערה

כי הקישור הזה זה לא הסדרה שאני מתכוון מה הבעיה שלך? אם אני אומר שהקישור לא עובד אז הוא לא עובד!!

הערה

כי הקישור הזה זה לא הסדרה שאני מתכוון מה הבעיה שלך? אם אני אומר שהקישור לא עובד אז הוא לא עובד!!
          א. אל תתחצף אליו.
          ב. תגיד תודה שבכלל מנסים לעזור לך.
          ג. אז תגיד שזה לא מה שהתכוונת, אנחנו אמורים לנחש????

הערה

לא לנחש אני אומר את זה כבר שעות.
            טוב אז העניין בטיפול??

הערה

אז תן קישור לסדרה שאתה מתכוון בגוגל שנדע לאיזה סדרה אתה מתכוון [ויכולת להגיד כבר קודם שזה לא הסדרה שאתה מתכוון]

הערה

לא לנחש אני אומר את זה כבר שעות.
                טוב אז העניין בטיפול??
                ממש לא אמרת שזאת לא הסדרה שהתכוונת אליה, כל פעם פתחת שוב את אותה בקשה. אפשר קצת להתאמץ ולהגיד שזה לא מה שהתכוונת, זה לא עולה כסף להקליד עוד כמה מילים..

הערה

יואו אחי אתה צדקת אני מבקש סליחה מכל מי ששגעתי אותו אתם צדקתם זה הקישור אז תודה יא מלכים!
                  שבת שלום ומבורך!!

הערה

מבצע...
                  X