הכרזה

כיווץ
אין עדיין הכרזות.

מדריך התקנת תוסף סדרות - Sdarot.Tv

כיווץ
זהו נושא נעוץ.
X
X

• סינון
  • שעה
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

פורסם במקור על ידי ilanh888 צפיה בהודעה
    קניתי מנוי חדשי, איך אני מכניס את שם משתמש וסיסמא לתוסף?
    קליק ימני על התוסף או לחיצה c במקלדת כנס להגדרות ושם תוכל להזין שם משתמש וסיסמה.

הערה

אני מריץ קודי חתול 17.6, אין אפשרות להכנס להגדרות, מה עושים?

הערה

שלום אני ניסיתי להוריד את הרפו לקודי אבל זה אומר לי שההורדה נכשלת אנא אשמח לקבל תשובה בזמן הקרוב

הערה

פורסם במקור על ידי Ilanh888 צפיה בהודעה
          קניתי מנוי חדשי, איך אני מכניס את שם משתמש וסיסמא לתוסף?
          קליק ימני על התוסף להיכנס להגדרות ושם תוכל להזין שם משתמש וסיסמה.

הערה

שלום לחברי האתר , יש לי את התוסף המעודכן בקודי 14.1 באנדרואיד , שום פרק לא מנגן לי , או שלא קורה כלום או שרשום שגיאה

הערה

פורסם במקור על ידי danlevin צפיה בהודעה
              שלום לחברי האתר , יש לי את התוסף המעודכן בקודי 14.1 באנדרואיד , שום פרק לא מנגן לי , או שלא קורה כלום או שרשום שגיאה
              התוסף נתמך בקודי 16 ומעלה.

הערה

שלום הרפו שהורדתי עבד אבל אני לא מצליח להריץ את זה אנא אשמח לקבל תשובה בקשר לזה תודה.

הערה

פורסם במקור על ידי PyroNiel צפיה בהודעה
                  שלום הרפו שהורדתי עבד אבל אני לא מצליח להריץ את זה אנא אשמח לקבל תשובה בקשר לזה תודה.
                  לא ברור מה אתה רוצה, דרך הרפו מתקינים את התוסף כמו שרשום בעמוד הראשון.

הערה

כל מה שכתוב האותיות הפכו למלבנים כאלה. עדכנתי וזה נשאר. אולי זה בגלל שזה בעברית והקודי לא יודע לקרוא עברית? אפשר לתקן את זה?

הערה

פורסם במקור על ידי noamash צפיה בהודעה
                      כל מה שכתוב האותיות הפכו למלבנים כאלה. עדכנתי וזה נשאר. אולי זה בגלל שזה בעברית והקודי לא יודע לקרוא עברית? אפשר לתקן את זה?

לגבי העברית תצטרך לשנות הממשק לאנגלית להיכנס להגדרות מראה ומשם לסקין ולחפש שינוי גופן לאריאל.

הערה

שלום,
                        ה- kodi באנגלית ואיני יודע מה לעשות יש סרטון מודרך??

הערה

פורסם במקור על ידי ck_ido צפיה בהודעה
                          שלום,
                          ה- kodi באנגלית ואיני יודע מה לעשות יש סרטון מודרך??
                          https://www.youtube.com/watch?v=6kHZDcoseQI

הערה

שלום לכולם, התקנתי את התוסף לסדרות דרך מאגר ההרחבות, דרך הריפו ודרך קובץ zip עבור גירסאות מה gitthub (ניסיתי כמה) התוסף מותקן וכאשר אני מנסה להיכנס להרחבה מופיע לי שיש בעיה ואני צריכה להכנס ליומן הרישום. אני משתמשת בווינודס 10 ובקודי 17.6
                            אשמח אם תוכלו לעזור לי

הערה

פורסם במקור על ידי miriamsade11 צפיה בהודעה
                              שלום לכולם, התקנתי את התוסף לסדרות דרך מאגר ההרחבות, דרך הריפו ודרך קובץ zip עבור גירסאות מה gitthub (ניסיתי כמה) התוסף מותקן וכאשר אני מנסה להיכנס להרחבה מופיע לי שיש בעיה ואני צריכה להכנס ליומן הרישום. אני משתמשת בווינודס 10 ובקודי 17.6
                              אשמח אם תוכלו לעזור לי

שלום
                              האם זה קורה מייד בכניסה לתוסף? אם כן אני מניח שה user בוונדוס הוא בעברית לכן מתקבלת השגיאה.
                              על מנת לפתור את התקלה יש ליצור user חדש באנגלית ולהפעיל את הקודי דרכו בהצלחה.

הערה

פורסם במקור על ידי lafamilia צפיה בהודעה

לא ברור מה אתה רוצה, דרך הרפו מתקינים את התוסף כמו שרשום בעמוד הראשון.
                                שלום שי לי את אותה תופעה, התקנתי על הסטרימר של פרטנר tv, קודי גרסא 17.6 ושם את התוסף סדרות,
                                אח"כ כשאני בא להפעיל את התוסף הוא מסומן אפור ולא ניתן ללחוץ על הפעל, רק עדכון גרסא פעיל או הסרה. מישהו יודע איך לפתור את זה?

הערה

מבצע...
                                X