הכרזה

כיווץ
אין עדיין הכרזות.

עזרה פורום סדרות

כיווץ

כאן ניתן למצוא תשובות לשאלות בנוגע לאיך המערכת עובדת. יש להשתמש בקישורים או בתיבת חיפוש בשביל למצוא את מבוקשך.

פורומים, נושאים והודעות

מהו לוח מודעות קהילתי?

לוח מודעות קהילתי הוא אתר דיון מקוון. זה נקרא לעתים גם 'לוח' או 'פורומים'. זה עשוי להכיל מספר קטגוריות, המורכב מפורומים, נושאים והודעות בודדות. התוכן בלוח המודעות הקהילתי נוצר לעתים קרובות על ידי משתמשים או חברים באתר. אשר משמשים לתמיכה, כדי לחלוק רעיונות עבור מגוון רחב של נושאים שונים.

כיצד כל זה בנוי?

לוח המודעות בכללותו מכיל קטגוריות שונות (תחומי נושאים רחב), אשר כוללים בתוכם פורומים (תחומי נושאים יותר ספציפי) אשר מכילים נושאים (שיחות או דיונים) אשר מורכבים מההודעות בודדות (שם המשתמש כותב דבר כלשהו).

בדרך כלל בעמוד הבית של הקהילה יש רשימה של קטגוריות ופורומים, עם סטטיסטיקה בסיסית עבור כל אחד - כולל מספר הנושאים והודעות, ואיזה חבר פרסם את ההודעה האחרונה. זה יכול להיות מוחלף עם זרם הפעילות שמראה את הזרם של ההודעות האחרונות, תמונות ופריטים משותפים אחרים.

כיצד אמצא את דרכי בסביבה?

כאשר לוחצים על שמו של הפורום, אתם נלקחים אל הרשימה של הנושאים שהוא מכיל. נושא הוא שיחה בין חברים או אורחים. כל נושא מתחיל כהודעה אחת וגדל ככל שמתווספים יותר תגובות והערות על ידי משתמשים שונים.

כדי להתחיל נושא חדש פשוט לחץ על הלחצן של + נושא חדש (ייתכן שתצטרך את ההרשאות הנכונות כדי לעשות זאת).

ניתן לסדר את האשכולות בדרכים שונות. ברירת המחדל היא לסדר את הנושא עם הפעילות האחרונה בחלק העליון. אבל ניתן בקלות לשנות את הסדר הזה, לדוגמה לסדר את הנושא עם הכי הרבה ההודעות בחלק העליון. פשוט יש לחוץ על תפריט 'סינון' בפינה השמאלית העליונה של רשימת הנושאים. תפריט 'סינון יספק לך את האפשרויות שצריך כדי למיין את העמוד הנוכחי

צפייה בעמודים מרובים

כאשר יש יותר מידי נושאים לתצוגה שניתן להציג בעמוד בודד, ייתכן שתראה את התיבה 'עמוד', המכילה את מספרי עמודים. אפשרות זו מציינת כי רשימת הנושאים פוצלה על שני עמודים או יותר. שיטה זו של פיצול רשימות הפריטים על פני עמודים רבים משמשת ברחבי הקהילה.

מהם נושאים נעוצים?

נושאים 'נעוצים' הם נושאים שנקבעו כחשובים על ידי המפקחים או המנהלים. הם מופיעים בחלק העליון של רשימת הנושאים ותמיד נשארים 'נעוצים' בחלק העליון של הרשימה, גם אם לא היה להם כל הודעה שנכתבה לאחרונה. המטרה שלהם היא לשמור מידע חשוב גלוי ונגיש בכל העת.

כיצד ניתן לקרוא את הנושא?

כדי לקרוא את הנושא, לחץ על הכותרת שלו. כל הודעה של נושא נוצרה על ידי חבר בקהילה או אורח. ניתן לראות מידע קצר על חבר שיצר את הנושא בצד הימני של הודעה.

כדי לכתוב תגובה לנושא קיים, לחץ על הלחצן של שליחת תגובה. אם הלחצן לא מופיע, ייתכן שאתה לא מחובר כחבר בקהילה, או שאין לך ההרשאות המתאימות כדי להגיב, או שהנושא נעול לתגובות חדשות.

ישנה גם תיבת תגובה בתחתית העמוד. זה מקום שבו ניתן להזין במהירות גם שם את התגובה. אם לוחצים על הלחצן הקישור של ציטוט לתגובה מסוימת, תוכן ההודעה תתווסף בשבילך באופן אוטומטי לתיבת התגובה שלך. לחיצה על ציטוט של עמודים מרובים מאפשר לך לצטט מספר של הודעות בתשובה אחת בודדת.

כיצד ניתן לברר פרטים נוספים על חברים בקהילה?

כדי להציג מידע אודות חבר מסוים, לחץ על שם המשתמש. זה ייקח אותך לעמוד הפרופיל הציבורי שלהם.

מהו סרגל הניווט?

סרגל הניווט נמצא בחלק העליון של כל עמוד ויש שם קישורים שיעזרו לך לעבור ממקום למקום. 'breadcrumb' (או בעברית 'סימני דרך') באזור של הפינה הימנית העליונה מראה היכן אתה נמצא עכשיו. טופס בצד השמאלי מאפשר לך להתחבר במהירות. זה מאפשר תנועה מהירה מחלק אחד של אתר לחלק אחר.

האם ניתן לשנות את המראה של הקהילה?

יתכן שתוכל לשנות את סגנון העיצוב של הקהילה על ידי שימוש במחליף הסגנונות בפינה הימנית התחתונה של העמוד. פעולה זו מאפשרת לך לבחור סגנונות או עיצובים שונים אשר משנים את ערכת הצבעים והמראה של הקהילה. אם אפשרות זו אינה מופיעה, לא ניתן לעצב מחדש את הלוח.

מבצע...
X